B59880C0160A054
EPCOSEPCOS
B59880C0160A054 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59880C0160A054
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE 160V 70MA RADIAL
Dataark: 1.B59880C0160A054.pdf2.B59880C0160A054.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59880C0160A054
Varenummer B59880C0160A054 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse PTC RESET FUSE 160V 70MA RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6317 pcs Datablad 1.B59880C0160A054.pdf2.B59880C0160A054.pdf
Spænding - Maks 160V Type Ceramic
Tykkelse (Max) - Størrelse / Dimension 0.354" Dia x 0.197" T (9.00mm x 5.00mm)
Serie - Modstand - 25 ° C (Typ) 70 Ohms
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne B59880C160A54
B59880C160A54-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.492" (12.50mm)
Detaljeret beskrivelse Ceramic PTC Resettable Fuse 160V 70mA Ih Through Hole Radial, Disc Nuværende - tur (it) 140mA
Nuværende - Max 400mA Nuværende - Hold (Ih) (Max) 70mA