B59883C0120A570
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59883C0120A570
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse THERMISTOR PTC 120 OHM 20% RAD
Dataark: 1.B59883C0120A570.pdf2.B59883C0120A570.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59883C0120A570
Varenummer B59883C0120A570 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse THERMISTOR PTC 120 OHM 20% RAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 79475 pcs Datablad 1.B59883C0120A570.pdf2.B59883C0120A570.pdf
Leverandør Device Package - Serie -
Modstandstolerance ±20% Modstand @ 25 ° C 120 Ohms
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 495-76392
B59883C 120A570
B59883C0120A570-ND
B59883C120A570
B59883C120A570-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse PTC Thermistor 120 Ohms Radial