B59883C0120A070
EPCOSEPCOS
B59883C0120A070 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59883C0120A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL
Dataark: 1.B59883C0120A070.pdf2.B59883C0120A070.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59883C0120A070
Varenummer B59883C0120A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 62141 pcs Datablad 1.B59883C0120A070.pdf2.B59883C0120A070.pdf
Spænding - Maks 265V Type Ceramic
Tykkelse (Max) - Størrelse / Dimension 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
Serie - Modstand - 25 ° C (Typ) 120 Ohms
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne 495-75308
B59883C 120A 70
B59883C0120A070-ND
B59883C120A70
B59883C120A70-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.394" (10.00mm)
Detaljeret beskrivelse Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 35mA Ih Through Hole Radial, Disc Nuværende - tur (it) 70mA
Nuværende - Max 400mA Nuværende - Hold (Ih) (Max) 35mA