B59950C0130A070
EPCOSEPCOS
B59950C0130A070 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59950C0130A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE 80V 320MA RADIAL
Dataark: 1.B59950C0130A070.pdf2.B59950C0130A070.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59950C0130A070
Varenummer B59950C0130A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse PTC RESET FUSE 80V 320MA RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45527 pcs Datablad 1.B59950C0130A070.pdf2.B59950C0130A070.pdf
Spænding - Maks 80V Type Ceramic
Tykkelse (Max) - Størrelse / Dimension 0.433" Dia x 0.138" T (11.00mm x 3.50mm)
Serie - Modstand - 25 ° C (Typ) 4.9 Ohms
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne 495-76398
B59950C 130A 70
B59950C0130A070-ND
B59950C130A70
B59950C130A70-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.571" (14.50mm)
Detaljeret beskrivelse Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 320mA Ih Through Hole Radial, Disc Nuværende - tur (it) 500mA
Nuværende - Max 4.3A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 320mA