B59945C0160A070
EPCOSEPCOS
B59945C0160A070 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59945C0160A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE 20V 1.5A RADIAL
Dataark: B59945C0160A070.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B59945C0160A070
Varenummer B59945C0160A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse PTC RESET FUSE 20V 1.5A RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 53882 pcs Datablad B59945C0160A070.pdf
Spænding - Maks 20V Type Ceramic
Tykkelse (Max) - Størrelse / Dimension 0.689" Dia x 0.138" T (17.50mm x 3.50mm)
Serie - Modstand - 25 ° C (Typ) 450 mOhms
Vurderinger AEC-Q200 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne 495-76396
B59945C 160A 70
B59945C0160A070-ND
B59945C160A70
B59945C160A70-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.827" (21.00mm)
Detaljeret beskrivelse Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 1.5A Ih Through Hole Radial, Disc Nuværende - tur (it) 3.05A
Nuværende - Max 8A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 1.5A