B65805C0100A033
EPCOSEPCOS
B65805C0100A033 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B65805C0100A033
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS
Dataark: B65805C0100A033.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for B65805C0100A033
Varenummer B65805C0100A033 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 118097 pcs Datablad B65805C0100A033.pdf
Bredde 6.80mm Tolerance ±3%
Leverandør Device Package RM 5 Serie B65805
Andre navne 495-76948-3
B65805C 100A 33
B65805C0100A033-ND
B65805C100A33
B65805C100A33-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale M33 Længde 14.60mm
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indledende permeabilitet (μi) 750
Induktansfaktor (Al) 100nH Højde 5.25mm