B65805C0160A048
EPCOSEPCOS
B65805C0160A048 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B65805C0160A048
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FERRITE CORE RM 160NH N48 2PCS
Dataark: B65805C0160A048.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for B65805C0160A048
Varenummer B65805C0160A048 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FERRITE CORE RM 160NH N48 2PCS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 135115 pcs Datablad B65805C0160A048.pdf
Bredde 6.80mm Tolerance ±3%
Leverandør Device Package RM 5 Serie B65805
Andre navne B65805C 160A 48
B65805C160A48
B65805C160A48-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale N48 Længde 14.60mm
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfaktor (Al) 160nH
Højde 5.25mm Gap Gapped