B82141B1122K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B82141B1122K9
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 700MA 200 MOHM
Dataark: B82141B1122K9.pdf
  • Besked
Specifikationer for B82141B1122K9
Varenummer B82141B1122K9 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 700MA 200 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6328 pcs Datablad B82141B1122K9.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie SBC
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Emballage Tape & Box (TB) Pakke / tilfælde Radial
Andre navne B82141B1122K 9
B82141B1122K009
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.96MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.512" (13.00mm) Frekvens - Selvresonans 160MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 200 mOhm Max
Nuværende vurdering 700mA Nuværende - Mætning -