B82141B1223K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B82141B1223K9
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 335MA 900 MOHM TH
Dataark: B82141B1223K9.pdf
  • Besked
Specifikationer for B82141B1223K9
Varenummer B82141B1223K9 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FIXED IND 22UH 335MA 900 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5788 pcs Datablad B82141B1223K9.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie SBC
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
Emballage Tape & Box (TB) Pakke / tilfælde Radial
Andre navne B82141B1223K 9
B82141B1223K009
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.52MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.512" (13.00mm) Frekvens - Selvresonans 12MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Wirewound Inductor 335mA 900 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 900 mOhm Max
Nuværende vurdering 335mA Nuværende - Mætning -