B82503UE1
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B82503UE1
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CMC 25UH 15A 2LN TH
Dataark: B82503UE1.pdf
  • Besked
Specifikationer for B82503UE1
Varenummer B82503UE1 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CMC 25UH 15A 2LN TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3413 pcs Datablad B82503UE1.pdf
Spændingsvurdering - DC 450V Spændingsværdi - AC 400V
Størrelse / Dimension 2.283" L x 0.906" W (58.00mm x 23.00mm) Serie B82503
Vurderinger - Emballage Tray
Pakke / tilfælde Vertical, 4 PC Pin Andre navne B82503U E 1
B82503U0000E001
Driftstemperatur - Antal linjer 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans @ Frekvens 25µH @ 100kHz
Højde (Max) 1.130" (28.70mm) Filter type Power Line
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15A DCR 15 mOhm (Typ)
DC-modstand (DCR) (Max) 15 mOhm (Typ) Nuværende vurdering (Max) 15A