B82504WA16
EPCOSEPCOS
B82504WA16 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B82504WA16
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CMC 120UH 16A 2LN CHAS MT
Dataark: B82504WA16.pdf
  • Besked
Specifikationer for B82504WA16
Varenummer B82504WA16 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CMC 120UH 16A 2LN CHAS MT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6276 pcs Datablad B82504WA16.pdf
Spændingsvurdering - DC 600V Spændingsværdi - AC 500V
Størrelse / Dimension 3.071" L x 1.102" W (78.00mm x 28.00mm) Serie B82504
Vurderinger - Emballage Tray
Pakke / tilfælde - Andre navne 495-5713
B82504W A 16
B82504W0000A016
B82504WA16-ND
Driftstemperatur - Antal linjer 2
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans @ Frekvens 120µH @ 100kHz
Højde (Max) 1.457" (37.00mm) Filter type Power Line
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 120µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Chassis Mount 16A DCR 19 mOhm (Typ)
DC-modstand (DCR) (Max) 19 mOhm (Typ) Nuværende vurdering (Max) 16A