ET80CH024
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ET80CH024 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ET80CH024
Producent / Mærke: EasyBraid Co.
Produkt beskrivelse CHISEL 30 2.40MM
Dataark: ET80CH024.pdf
  • Besked
Specifikationer for ET80CH024
Varenummer ET80CH024 Fabrikant EasyBraid Co.
Beskrivelse CHISEL 30 2.40MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4657 pcs Datablad ET80CH024.pdf
Bredde 0.094" (2.40mm) Tip - Type Soldering
Tip - Form Chisel 30° Tip - Chip Size -
Temperaturområde 778°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C) Serie ET
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde 0.512" (13.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.020" (0.50mm)