ET80CH032
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ET80CH032 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ET80CH032
Producent / Mærke: EasyBraid Co.
Produkt beskrivelse CHISEL 30 3.20MM
Dataark: ET80CH032.pdf
  • Besked
Specifikationer for ET80CH032
Varenummer ET80CH032 Fabrikant EasyBraid Co.
Beskrivelse CHISEL 30 3.20MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2829 pcs Datablad ET80CH032.pdf
Bredde 0.130" (3.30mm) Tip - Type Soldering
Tip - Form Chisel 30° Tip - Chip Size -
Temperaturområde 778°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C) Serie ET
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde 0.315" (8.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.020" (0.50mm)