PVM-10V121MF60E-R2
Elna AmericaElna America
PVM-10V121MF60E-R2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PVM-10V121MF60E-R2
Producent / Mærke: Elna America
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
Dataark: PVM-10V121MF60E-R2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for PVM-10V121MF60E-R2
Varenummer PVM-10V121MF60E-R2 Fabrikant Elna America
Beskrivelse CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 63120 pcs Datablad PVM-10V121MF60E-R2.pdf
Spændingsvurdering 10V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Størrelse / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie PVM
Ripple Current @ High Frequency 2.53A @ 100kHz Vurderinger -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD
Andre navne 604-1192-6 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 1.25 Ohms
Højde - Siddende (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm
Detaljeret beskrivelse 120µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitans 120µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PVM-10V271MG70E-R2
PVM-10V271MG70E-R2
producenter: Elna America
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD
På lager: 145507 pcs
Hent: PVM-10V271MG70E-R2.pdf
RFQ
PVM-12
PVM-12
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 12A 600VDC
På lager: 3633 pcs
Hent: PVM-12.pdf
RFQ
PVM-10V680ME60E-R2
PVM-10V680ME60E-R2
producenter: Elna America
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
Hent: PVM-10V680ME60E-R2.pdf
PVM-16V101MG70E-R2
PVM-16V101MG70E-R2
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Hent: PVM-16V101MG70E-R2.pdf
PVM-15
PVM-15
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 15A 600VDC
Hent: PVM-15.pdf
PVM-20
PVM-20
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 20A 600VDC
Hent: PVM-20.pdf
PVM-10
PVM-10
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 10A 600VDC
Hent: PVM-10.pdf
PVM-10V221MG70E-R2
PVM-10V221MG70E-R2
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V SMD
Hent: PVM-10V221MG70E-R2.pdf
PVM-25
PVM-25
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 25A 600VDC