LDB75-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LDB75-024SW Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LDB75-024SW
Producent / Mærke: Excelsys Technologies Ltd.
Produkt beskrivelse LED DRIVER CC/CV AC/DC 12-24V
Dataark: LDB75-024SW.pdf
  • Besked
Specifikationer for LDB75-024SW
Varenummer LDB75-024SW Fabrikant Excelsys Technologies Ltd.
Beskrivelse LED DRIVER CC/CV AC/DC 12-24V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3086 pcs Datablad LDB75-024SW.pdf
Vægt 1.5 lbs (680.4g) Spænding - Output 12 ~ 24 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 9.09" L x 1.57" W x 1.12" H (231.0mm x 40.0mm x 28.4mm) Serie LDB75
Vurderinger IP67 Power (Watts) 75W
Andre navne 633-1190
LDB75024SW
Driftstemperatur -30°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OTP, OVP, SCP Effektivitet 90%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 3.125A 12 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 3.125A Godkendelser CE, CSA, cULus, EN