LDB75-048SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LDB75-048SW Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LDB75-048SW
Producent / Mærke: Excelsys Technologies Ltd.
Produkt beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 24-48V 1.56A
Dataark: LDB75-048SW.pdf
  • Besked
Specifikationer for LDB75-048SW
Varenummer LDB75-048SW Fabrikant Excelsys Technologies Ltd.
Beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 24-48V 1.56A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4114 pcs Datablad LDB75-048SW.pdf
Vægt 1.5 lbs (680.4g) Spænding - Output 24 ~ 48 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 9.09" L x 1.57" W x 1.12" H (231.0mm x 40.0mm x 28.4mm) Serie LDB75
Vurderinger IP67 Power (Watts) 75W
Andre navne 633-1211
LDB75048SW
Driftstemperatur -30°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OTP, OVP, SCP Effektivitet 91%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 1.56A 24 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 1.56A Godkendelser CE, CSA, cULus, EN