0TLS050.SLSA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0TLS050.SLSA
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND
Dataark: 0TLS050.SLSA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0TLS050.SLSA
Varenummer 0TLS050.SLSA Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2905 pcs Datablad 0TLS050.SLSA.pdf
Spændingsvurdering - DC 170V Størrelse / Dimension 0.562" Dia x 0.944" L (14.28mm x 23.98mm)
Serie POWR-GARD® TLS Responstid Fast
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial Bend Cylinder
Andre navne 0TLS050SLSA
TLS050.SLSA
TLS050SLSA
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Sikringstype Cartridge
Funktioner - Nuværende vurdering 50A