0TLS050.TXLS
Produkt oversigt
Varenummer: 0TLS050.TXLS
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND
Dataark: 0TLS050.TXLS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0TLS050.TXLS
Varenummer 0TLS050.TXLS Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4337 pcs Datablad 0TLS050.TXLS.pdf
Spændingsvurdering - DC 170V Størrelse / Dimension 0.562" Dia x 0.944" L (14.28mm x 23.98mm)
Serie POWR-GARD® TLS Responstid Fast
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial Bend Cylinder
Andre navne TLS 50A-LS
TLS050.TXLS
TLS050LS
TLS50LS
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Sikringstype Cartridge
Funktioner - Nuværende vurdering 50A
klasse - Brydekapacitet @ Nominel spænding 100kA
Godkendelser CE, UR Applikationer Telecom
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0TLS040.TXMB
0TLS040.TXMB
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 40A 170VDC RAD BEND
På lager: 3977 pcs
Hent: 0TLS040.TXMB.pdf
RFQ
0TLS050.TXL
0TLS050.TXL
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 50A 170VDC CYLINDR
På lager: 5121 pcs
Hent: 0TLS050.TXL.pdf
RFQ
0TLS060.TXL
0TLS060.TXL
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 60A 170VDC CYLINDR
Hent: 0TLS060.TXL.pdf
0TLS050.T
0TLS050.T
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 50A 170VDC