ASLD312240DNUG
Produkt oversigt
Varenummer: ASLD312240DNUG
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse 30MM SS 3POS SRR 24V 4NO GRN
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ASLD312240DNUG
Varenummer ASLD312240DNUG Fabrikant IDEC
Beskrivelse 30MM SS 3POS SRR 24V 4NO GRN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel