ASLD312240DNUS
Produkt oversigt
Varenummer: ASLD312240DNUS
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse 30MM SS 3POS SRR 24V 4NO BLU
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ASLD312240DNUS
Varenummer ASLD312240DNUS Fabrikant IDEC
Beskrivelse 30MM SS 3POS SRR 24V 4NO BLU Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel