ASLD331120DNUW
IDECIDEC
IDEC
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASLD331120DNUW
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO WHT
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ASLD331120DNUW
Varenummer ASLD331120DNUW Fabrikant IDEC
Beskrivelse 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO WHT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel