ASLD331120DNUY
Produkt oversigt
Varenummer: ASLD331120DNUY
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO YEL
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ASLD331120DNUY
Varenummer ASLD331120DNUY Fabrikant IDEC
Beskrivelse 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO YEL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel