PS5R-VB12
IDECIDEC
PS5R-VB12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PS5R-VB12
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse POWER SUPPLY 15W 12VDC DIN
Dataark: PS5R-VB12.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PS5R-VB12
Varenummer PS5R-VB12 Fabrikant IDEC
Beskrivelse POWER SUPPLY 15W 12VDC DIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1486 pcs Datablad PS5R-VB12.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 3.74" L x 0.89" W x 3.54" H (95.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
Serie PS5R-V Power (Watts) 16W
Andre navne 1885-1647 Driftstemperatur -25°C ~ 75°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Mindste belastning er påkrævet -
Effektivitet 82% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input
Nuværende - Output (Max) 1.3A Godkendelser CE, cULus, TUV