PS5R-VB24
IDECIDEC
PS5R-VB24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PS5R-VB24
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse POWER SUPPLY 15W 24VDC DIN
Dataark: PS5R-VB24.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PS5R-VB24
Varenummer PS5R-VB24 Fabrikant IDEC
Beskrivelse POWER SUPPLY 15W 24VDC DIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1501 pcs Datablad PS5R-VB24.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 3.74" L x 0.89" W x 3.54" H (95.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
Serie PS5R-V Power (Watts) 16W
Andre navne 1885-1648 Driftstemperatur -25°C ~ 75°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Mindste belastning er påkrævet -
Effektivitet 84% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 650mA 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input
Nuværende - Output (Max) 650mA Godkendelser CE, cULus, TUV