PS5R-VG24
IDECIDEC
PS5R-VG24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PS5R-VG24
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse POWER SUPPLY 240W 24VDC DIN
Dataark: PS5R-VG24.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 603 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
  • Besked
Specifikationer for PS5R-VG24
Varenummer PS5R-VG24 Fabrikant IDEC
Beskrivelse POWER SUPPLY 240W 24VDC DIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 603 pcs Datablad PS5R-VG24.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 4.92" L x 2.36" W x 4.92" H (125.0mm x 60.0mm x 125.0mm)
Serie PS5R-V Power (Watts) 240W
Andre navne 1885-1376 Driftstemperatur -25°C ~ 65°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Mindste belastning er påkrævet -
Effektivitet 90% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input
Nuværende - Output (Max) 10A Godkendelser CE, cULus, TUV