71321LA55TF8
Produkt oversigt
Varenummer: 71321LA55TF8
Producent / Mærke: IDT (Integrated Device Technology)
Produkt beskrivelse IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Dataark: 71321LA55TF8.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 71321LA55TF8
Varenummer 71321LA55TF8 Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Mængde Tilgængelig 4329 pcs Datablad 71321LA55TF8.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side 55ns Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologi SRAM - Dual Port, Asynchronous Leverandør Device Package 64-TQFP (10x10)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 64-LQFP Andre navne IDT71321LA55TF8
IDT71321LA55TF8-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Monteringstype Surface Mount