71321LA55TFG
Produkt oversigt
Varenummer: 71321LA55TFG
Producent / Mærke: IDT (Integrated Device Technology)
Produkt beskrivelse IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Dataark: 71321LA55TFG.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
80 pcs
  • Besked
Specifikationer for 71321LA55TFG
Varenummer 71321LA55TFG Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beskrivelse IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9661 pcs Datablad 71321LA55TFG.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side 55ns Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologi SRAM - Dual Port, Asynchronous Leverandør Device Package 64-TQFP
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 64-LQFP Andre navne IDT71321LA55TFG
IDT71321LA55TFG-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Monteringstype Surface Mount