CS82C54-10
IntersilIntersil
CS82C54-10 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CS82C54-10
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC
Dataark: CS82C54-10.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CS82C54-10
Varenummer CS82C54-10 Fabrikant Intersil
Beskrivelse IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8105 pcs Datablad CS82C54-10.pdf
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type Programmable Timer
Leverandør Device Package 28-PLCC (11.51x11.51) Serie -
Emballage Tube Pakke / tilfælde 28-LCC (J-Lead)
Andre navne CS82C5410 Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Frekvens 10MHz
Detaljeret beskrivelse Programmable Timer IC 10MHz 28-PLCC (11.51x11.51) Nuværende - Forsyning 10mA