CS82C54-12
IntersilIntersil
CS82C54-12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CS82C54-12
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC
Dataark: CS82C54-12.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for CS82C54-12
Varenummer CS82C54-12 Fabrikant Intersil
Beskrivelse IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3185 pcs Datablad CS82C54-12.pdf
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type Programmable Timer
Leverandør Device Package 28-PLCC (11.51x11.51) Serie -
Emballage Tube Pakke / tilfælde 28-LCC (J-Lead)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Monteringstype Surface Mount
Frekvens 12MHz Detaljeret beskrivelse Programmable Timer IC 12MHz 28-PLCC (11.51x11.51)
Nuværende - Forsyning 10mA Tælle -