CS82C55A-596
IntersilIntersil
Intersil
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CS82C55A-596
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
Dataark: CS82C55A-596.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for CS82C55A-596
Varenummer CS82C55A-596 Fabrikant Intersil
Mængde Tilgængelig 4298 pcs Datablad CS82C55A-596.pdf
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 44-PLCC (16.58x16.58)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 44-LCC (J-Lead) Output Type Open Drain
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal I / O 24
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Afbryd output No
grænseflade Parallel Funktioner -
Detaljeret beskrivelse I/O Expander 24 Parallel 44-PLCC (16.58x16.58) Nuværende - Output Source / Sink 2.5mA