CS82C55AZ96
IntersilIntersil
Intersil
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CS82C55AZ96
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
Dataark: CS82C55AZ96.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CS82C55AZ96
Varenummer CS82C55AZ96 Fabrikant Intersil
Beskrivelse IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12880 pcs Datablad CS82C55AZ96.pdf
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 44-PLCC (16.58x16.58)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 44-LCC (J-Lead) Output Type Open Drain
Andre navne CS82C55AZ96TR Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal I / O 24 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Afbryd output No grænseflade Parallel
Funktioner - Detaljeret beskrivelse I/O Expander 24 Parallel 44-PLCC (16.58x16.58)
Nuværende - Output Source / Sink 2.5mA Basenummer 82C55A