HIP2101IR
IntersilIntersil
HIP2101IR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HIP2101IR
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC DRIVER HALF-BRIDGE 16-QFN
Dataark: HIP2101IR.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for HIP2101IR
Varenummer HIP2101IR Fabrikant Intersil
Mængde Tilgængelig 3541 pcs Datablad HIP2101IR.pdf
Spænding - Supply 9 V ~ 14 V Leverandør Device Package 16-QFN-EP (5x5)
Serie - Stigning / Falltid (Typ) 10ns, 10ns
Emballage Tube Pakke / tilfælde 16-VQFN Exposed Pad
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Antal drivere 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Logisk spænding - VIL, VIH 0.8V, 2.2V Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Input Type Non-Inverting High Side Voltage - Max (Bootstrap) 114V
Gate Type N-Channel MOSFET Driven konfiguration Half-Bridge
Detaljeret beskrivelse Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 16-QFN-EP (5x5) Nuværende - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A
Kanaltype Independent Basenummer HIP2101
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
HIP2101IR4ZT
HIP2101IR4ZT
producenter: Intersil
Beskrivelse: IC DRVR HALF BRIDGE 100V 12-DFN
På lager: 48263 pcs
Hent: HIP2101IR4ZT.pdf
RFQ
HIP2101IRZ
HIP2101IRZ
producenter: Intersil
Beskrivelse: IC DRVR HALF BRIDGE 100V 16-QFN
På lager: 57850 pcs
Hent: HIP2101IRZ.pdf
RFQ
HIP2101IRT
HIP2101IRT
Hent: HIP2101IRT.pdf
HIP2101IR4T
HIP2101IR4T
Hent: HIP2101IR4T.pdf
HIP2101IBZ
HIP2101IBZ
Beskrivelse: IC DRIVER HALF-BRIDGE 8SOIC
Hent: HIP2101IBZ.pdf
HIP2101IR4Z
HIP2101IR4Z
Hent: HIP2101IR4Z.pdf
HIP2101IBZT
HIP2101IBZT
Beskrivelse: IC DRIVER HALF BRDG 100V 8-SOIC
Hent: HIP2101IBZT.pdf
HIP2101IBT
HIP2101IBT
Hent: HIP2101IBT.pdf
HIP2101IR4
HIP2101IR4