HIP2101IRT
IntersilIntersil
HIP2101IRT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HIP2101IRT
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC DRVR HALF BRIDGE 100V 16-QFN
Dataark: HIP2101IRT.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for HIP2101IRT
Varenummer HIP2101IRT Fabrikant Intersil
Beskrivelse IC DRVR HALF BRIDGE 100V 16-QFN Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6347 pcs Datablad HIP2101IRT.pdf
Spænding - Supply 9 V ~ 14 V Leverandør Device Package 16-QFN-EP (5x5)
Serie - Stigning / Falltid (Typ) 10ns, 10ns
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 16-VQFN Exposed Pad
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Antal drivere 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Logisk spænding - VIL, VIH 0.8V, 2.2V Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Input Type Non-Inverting High Side Voltage - Max (Bootstrap) 114V