ZL2006ALNF
IntersilIntersil
Intersil
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ZL2006ALNF
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
Dataark: ZL2006ALNF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
  • Besked
Specifikationer for ZL2006ALNF
Varenummer ZL2006ALNF Fabrikant Intersil
Beskrivelse IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24111 pcs Datablad ZL2006ALNF.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Topologi Buck
Synkron Rectifier Yes Leverandør Device Package 36-QFN (6x6)
Serie Digital-DC™ Serielle grænseflader I²C, PMBus, SMBus
Emballage Tube Pakke / tilfælde 36-VFQFN Exposed Pad
Output Type Transistor Driver Outputfaser 1
Output Configuration Positive Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal udgange 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Fungere Step-Down
Frequency - Switching 200kHz ~ 1.4MHz Duty Cycle (Max) 95%