ZL2008ALAFT
IntersilIntersil
Intersil
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ZL2008ALAFT
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
Dataark: ZL2008ALAFT.pdf
  • Besked
Specifikationer for ZL2008ALAFT
Varenummer ZL2008ALAFT Fabrikant Intersil
Beskrivelse IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5632 pcs Datablad ZL2008ALAFT.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Topologi Buck
Synkron Rectifier Yes Leverandør Device Package 36-QFN (6x6)
Serie - Serielle grænseflader I²C, PMBus, SMBus
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 36-VFQFN Exposed Pad
Output Type Transistor Driver Outputfaser 1
Output Configuration Positive Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal udgange 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Fungere Step-Down
Frequency - Switching 200kHz ~ 1.4MHz Duty Cycle (Max) 95%