ASEHSEH22K152
JSTJST
ASEHSEH22K152 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASEHSEH22K152
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 6"
Dataark: ASEHSEH22K152.pdf
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASEHSEH22K152
Varenummer ASEHSEH22K152 Fabrikant JST
Beskrivelse JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 6" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 195461 pcs Datablad ASEHSEH22K152.pdf
Wire Gauge 22 AWG Serie EH
Andre navne 455-3103 Antal rækker 1
Antal ledere 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Længde 6.00" (152.40mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Kontakt Afslut tykkelse -