ASEHSEH22K51
JSTJST
ASEHSEH22K51 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASEHSEH22K51
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 2"
Dataark: ASEHSEH22K51.pdf
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASEHSEH22K51
Varenummer ASEHSEH22K51 Fabrikant JST
Beskrivelse JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 2" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 228554 pcs Datablad ASEHSEH22K51.pdf
Wire Gauge 22 AWG Serie EH
Andre navne 455-3102 Antal rækker 1
Antal ledere 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Længde 2.00" (50.80mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Kontakt Afslut tykkelse -