C320C162J3G5TA
KEMETKEMET
C320C162J3G5TA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: C320C162J3G5TA
Producent / Mærke: KEMET
Produkt beskrivelse CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL
Dataark: C320C162J3G5TA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for C320C162J3G5TA
Varenummer C320C162J3G5TA Fabrikant KEMET
Beskrivelse CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 675460 pcs Datablad C320C162J3G5TA.pdf
Spændingsværdi - AC - Spændingsvurdering 25V
Tolerance 1600pF Tykkelse (Max) C0G, NP0
Overflade Mount Land Størrelse 0.100" (2.54mm) Størrelse / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serie Goldmax, 300 Ripple Current - Lavfrekvens Bypass, Decoupling
Vurderinger - Polarisering Radial
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer C320C162J3G5TA
Lead Style - Højde - Siddende (Max) 0.290" (7.36mm)
Funktioner Low ESL Fejlrate Straight
Udvidet beskrivelse 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Beskrivelse CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL