C320C162JAG5TA
KEMETKEMET
C320C162JAG5TA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: C320C162JAG5TA
Producent / Mærke: KEMET
Produkt beskrivelse CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
Dataark: C320C162JAG5TA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for C320C162JAG5TA
Varenummer C320C162JAG5TA Fabrikant KEMET
Beskrivelse CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 477516 pcs Datablad C320C162JAG5TA.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±5%
Tykkelse (Max) - Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Blyafstand 0.100" (2.54mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.290" (7.36mm)
Funktioner Low ESL Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapacitans 1600pF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
C320C162J3G5TA
C320C162J3G5TA
producenter: KEMET
Beskrivelse: CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL
På lager: 675460 pcs
Hent: C320C162J3G5TA.pdf
RFQ
C320C162G3G5TA7301
C320C162G3G5TA7301
producenter: KEMET
Beskrivelse: CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
På lager: 388109 pcs
Hent: C320C162G3G5TA7301.pdf
RFQ
C320C162JAG5TA7301
C320C162JAG5TA7301
Beskrivelse: CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD