KPS050SEN
Klein ToolsKlein Tools
KPS050SEN Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KPS050SEN
Producent / Mærke: Klein Tools
Produkt beskrivelse WIRE PULLING GRIP 1/2'' TO 9/16'
Dataark: KPS050SEN.pdf
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for KPS050SEN
Varenummer KPS050SEN Fabrikant Klein Tools
Mængde Tilgængelig 5432 pcs Datablad KPS050SEN.pdf
Type Pulling Grip Stil Heavy Duty
Serie - Andre navne 0-9264447422-4
Mesh Type Closed Mesh længde -
Materiale - Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Øjetype Rotating Detaljeret beskrivelse Pulling Grip Heavy Duty Rotating
Kabeldiameter 0.50" ~ 0.56" (12.7mm ~ 14.2mm) Brydstyrke 100 lbs