KPS075SEN
Klein ToolsKlein Tools
KPS075SEN Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KPS075SEN
Producent / Mærke: Klein Tools
Produkt beskrivelse WIRE PULLING GRIP 3/4'' TO 1''
Dataark: KPS075SEN.pdf
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for KPS075SEN
Varenummer KPS075SEN Fabrikant Klein Tools
Mængde Tilgængelig 4416 pcs Datablad KPS075SEN.pdf
Type Pulling Grip Stil Heavy Duty
Serie - Andre navne 0-9264447429-3
Mesh Type Closed Mesh længde -
Materiale - Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Øjetype Rotating Detaljeret beskrivelse Pulling Grip Heavy Duty Rotating
Kabeldiameter 0.75" ~ 1.00" (19.0mm ~ 25.4mm) Brydstyrke 185 lbs