SFSRC0500103ZX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSRC0500103ZX0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SFSRC0500103ZX0
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP FEEDTHRU 10000PF 50V AXIAL
Dataark: SFSRC0500103ZX0.pdf
  • Besked
Specifikationer for SFSRC0500103ZX0
Varenummer SFSRC0500103ZX0 Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP FEEDTHRU 10000PF 50V AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5105 pcs Datablad SFSRC0500103ZX0.pdf
Spændingsvurdering 50V Tolerance -20%, +80%
Trådstørrelse - Temperaturkoefficient X7R
Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm) Serie SFSRC
Vurderinger - Pakke / tilfælde Axial
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsætnings tab - Højde (Max) -
Detaljeret beskrivelse 10000pF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial DC-modstand (DCR) (Max) -
Nuværende 10A kapacitans 10000pF