SFSRC5000102ZX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSRC5000102ZX0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SFSRC5000102ZX0
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Dataark: SFSRC5000102ZX0.pdf
  • Besked
Specifikationer for SFSRC5000102ZX0
Varenummer SFSRC5000102ZX0 Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5374 pcs Datablad SFSRC5000102ZX0.pdf
Spændingsvurdering 500V Tolerance -20%, +80%
Trådstørrelse - Temperaturkoefficient X7R
Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm) Serie SFSRC
Vurderinger - Pakke / tilfælde Axial
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsætnings tab 23dB @ 100MHz Højde (Max) -
Detaljeret beskrivelse 1000pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial DC-modstand (DCR) (Max) -
Nuværende 10A kapacitans 1000pF