ANT-2.4-CW-QW-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-QW-RPS Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ANT-2.4-CW-QW-RPS
Producent / Mærke: Linx Technologies
Produkt beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Dataark: ANT-2.4-CW-QW-RPS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for ANT-2.4-CW-QW-RPS
Varenummer ANT-2.4-CW-QW-RPS Fabrikant Linx Technologies
Beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11718 pcs Datablad ANT-2.4-CW-QW-RPS.pdf
VSWR 1.9 Afslutning Connector, RP-SMA Male
Serie CW Retur tab -
Emballage Tray Andre navne ANT24CWQWRPS
Antal Bands 1 Monteringstype Connector Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 4.134" (105.00mm)
Gevinst 1.1dBi Frekvensområde 2.35GHz ~ 2.6GHz
Frekvensgruppe UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvens (Center / Band) 2.4GHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Straight RF Antenna 2.35GHz ~ 2.6GHz 1.1dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount