ANT-2.4-CW-RCL
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RCL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ANT-2.4-CW-RCL
Producent / Mærke: Linx Technologies
Produkt beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Dataark: ANT-2.4-CW-RCL.pdf
  • Besked
Specifikationer for ANT-2.4-CW-RCL
Varenummer ANT-2.4-CW-RCL Fabrikant Linx Technologies
Beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14950 pcs Datablad ANT-2.4-CW-RCL.pdf
VSWR 1.7 Afslutning Connector, RP-SMA Male
Serie RCL Retur tab -
Emballage Bulk Andre navne ANT24CWRCL
Antal Bands 1 Monteringstype Connector Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 3.465" (88.00mm)
Gevinst 1.1dBi Frekvensområde 2.4GHz ~ 2.5GHz
Frekvensgruppe UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvens (Center / Band) 2.4GHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Right Angle RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 1.1dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount