ANT-2.4-CW-RCT-RP
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RCT-RP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ANT-2.4-CW-RCT-RP
Producent / Mærke: Linx Technologies
Produkt beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Dataark: ANT-2.4-CW-RCT-RP.pdf
  • Besked
Specifikationer for ANT-2.4-CW-RCT-RP
Varenummer ANT-2.4-CW-RCT-RP Fabrikant Linx Technologies
Beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11511 pcs Datablad ANT-2.4-CW-RCT-RP.pdf
VSWR 1.9 Afslutning Connector, RP-SMA Male
Serie RCT Retur tab -
Emballage Tray Andre navne ANT-2.4-CW-RCT
ANT-2.4-RCT-RP
ANT24CWRCTRP
Antal Bands 1 Monteringstype Connector Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 4.449" (113.00mm)
Gevinst 2.2dBi Frekvensområde 2.4GHz ~ 2.5GHz
Frekvensgruppe UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvens (Center / Band) 2.4GHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Tilt RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount