ANT-2.4-CW-RCT-SS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RCT-SS Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ANT-2.4-CW-RCT-SS
Producent / Mærke: Linx Technologies
Produkt beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Dataark: ANT-2.4-CW-RCT-SS.pdf
  • Besked
Specifikationer for ANT-2.4-CW-RCT-SS
Varenummer ANT-2.4-CW-RCT-SS Fabrikant Linx Technologies
Beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9544 pcs Datablad ANT-2.4-CW-RCT-SS.pdf
VSWR 1.9 Afslutning Connector, SMA Male
Serie RCT Retur tab -
Emballage Tray Andre navne ANT24CWRCTSS
Q2831860
Antal Bands 1 Monteringstype Connector Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 4.449" (113.00mm)
Gevinst 2.2dBi Frekvensområde 2.4GHz ~ 2.5GHz
Frekvensgruppe UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvens (Center / Band) 2.4GHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Tilt RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.2dBi Connector, SMA Male Connector Mount