ANT-2.4-CW-RH-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RH-RPS Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ANT-2.4-CW-RH-RPS
Producent / Mærke: Linx Technologies
Produkt beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Dataark: ANT-2.4-CW-RH-RPS.pdf
  • Besked
Specifikationer for ANT-2.4-CW-RH-RPS
Varenummer ANT-2.4-CW-RH-RPS Fabrikant Linx Technologies
Beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17396 pcs Datablad ANT-2.4-CW-RH-RPS.pdf
VSWR 2 Afslutning Connector, RP-SMA Male
Serie RH Retur tab -
Emballage Tray Andre navne ANT-2.4-CW-RH
ANT-2.4-CW-RH-ND
ANT-2.4-RH-RPS
ANT24CWRHRPS
Antal Bands 1 Monteringstype Connector Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 1.063" (27.00mm)
Gevinst -0.9dBi Frekvensområde 2.39GHz ~ 2.49GHz
Frekvensgruppe UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvens (Center / Band) 2.4GHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Straight RF Antenna 2.39GHz ~ 2.49GHz -0.9dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount