AM3874BCYE80
Produkt oversigt
Varenummer: AM3874BCYE80
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC MPU SITARA 80MHZ 684FCBGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for AM3874BCYE80
Varenummer AM3874BCYE80 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC MPU SITARA 80MHZ 684FCBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5949 pcs Datablad
Spænding - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 (2)
Leverandør Device Package 684-FCBGA (23x23) Fart 80MHz
Serie Sitara™ Sikkerhedsfunktioner -
SATA SATA 3Gbps (1) RAM-controllere DDR2, DDR3
Emballage Tray Pakke / tilfælde 684-BFBGA, FCBGA
Driftstemperatur 0°C ~ 90°C (TJ) Antal kerner / busbredde 1 Core, 32-Bit
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Grafik acceleration Yes Ethernet 10/100/1000 Mbps (1)
Display & Interface Controllers HDMI, HDVPSS Detaljeret beskrivelse ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 80MHz 684-FCBGA (23x23)