AM3892CCYG135
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AM3892CCYG135
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC MPU SITARA 1.35GHZ 1031FCBGA
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
44 pcs
  • Besked
Specifikationer for AM3892CCYG135
Varenummer AM3892CCYG135 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC MPU SITARA 1.35GHZ 1031FCBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1290 pcs Datablad
Spænding - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (2)
Leverandør Device Package 1031-FCBGA (25x25) Fart 1.35GHz
Serie Sitara™ Sikkerhedsfunktioner -
SATA SATA 3Gbps (1) RAM-controllere DDR2, DDR3
Emballage Tray Pakke / tilfælde 1031-BFBGA, FCBGA
Driftstemperatur 0°C ~ 95°C (TJ) Antal kerner / busbredde 1 Core, 32-Bit
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS non-compliant
Grafik acceleration Yes Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Display & Interface Controllers HDMI, HDVPSS Detaljeret beskrivelse ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 1.35GHz 1031-FCBGA (25x25)